Veskogf-forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте се регистрирали,направете го за да видите всички опции,които ви предоставяме.Ако сте регистриран потребител,влезте в своя акаунт и споделете вашето мнение по темите във форумите ни.Благодарим ви !

Join the forum, it's quick and easy

Veskogf-forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте се регистрирали,направете го за да видите всички опции,които ви предоставяме.Ако сте регистриран потребител,влезте в своя акаунт и споделете вашето мнение по темите във форумите ни.Благодарим ви !
Veskogf-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Poll

Харесва ли ви новата категория с текстове на песни?

Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap90%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 90% [ 9 ]
Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap0%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 0% [ 0 ]
Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap0%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 0% [ 0 ]
Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap10%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 10% [ 1 ]

Общо гласове : 10

Реклама на наши приятели

Реклами
Tyxo.bg counter
Гласувайте за нас в BGTOP
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството

4 posters

Go down

Кои отбор ще спечели първенството според вас ?

Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap0%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap100%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 100% 
[ 4 ]
Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap0%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap0%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_lcap0%Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 4
 
 

Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Empty Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството

Писане  Admin Съб Май 02, 2009 8:27 pm

Пускам и анкета,като в нея ще бъдат първите 5 отбора.За следващите мисля,че няма смисъл.Едва ли би могло да стане такъв огромен обрат Tooth

След като гласувате пишете едно мнение Smile
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Брой мнения : 250
Пари : 275543
Репутация : 10
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Местожителство : София

http://veskogf.comuf.com

Върнете се в началото Go down

Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Empty Re: Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството

Писане  pyo Вто Май 05, 2009 9:45 pm

Еми аз гласувах за Левски щото съм им фен от както се помня. Лошото е, че не ми се вярва те да станат шампиони тази година. Вече в България всичко запада Sad

pyo
Спамер
Спамер

Брой мнения : 109
Пари : 275037
Репутация : 4
Join date : 29.04.2009
Age : 31
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Empty И аз гласувах за Левски!

Писане  Уникално луд Вто Май 05, 2009 10:07 pm

Аз също винаги съм бил от Левски, и винаги гледам да съм позитивен!
Все пак, надеждата умира последна! Molba
Уникално луд
Уникално луд
Бъбривко
Бъбривко

Брой мнения : 81
Пари : 274887
Репутация : 6
Join date : 30.04.2009

Върнете се в началото Go down

Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Empty Re: Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството

Писане  Admin Сря Май 06, 2009 9:15 am

Действитнелно и аз нямам представа сините дали ще успеят да се справят.Много време бяхме лидери в класирането,но в момента ЦСКА ни водят с малко,поради порадилата се стачка в Левски.Този кръг сега е сътбоносен,защото двата гранда се изправят във вечното дерби - Левски vs ЦСКА.
Ще видим какво ще стане
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Брой мнения : 250
Пари : 275543
Репутация : 10
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Местожителство : София

http://veskogf.comuf.com

Върнете се в началото Go down

Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Empty Re: Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството

Писане  gep_150 Вто Юли 07, 2009 9:07 am

Видя се кой спечели Smile Приключваме така оспорвана анкета с 4ри гласа за Левски Very Happy
Важното е че те взеха титлата и ще ни радват поне още една година като шампиони Smile
gep_150
gep_150
Спамер
Спамер

Брой мнения : 145
Пари : 275155
Репутация : 0
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Местожителство : София

http://blockheap.netau.net

Върнете се в началото Go down

Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството Empty Re: Прогноза:Кои отбор ще спечели първенството

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите