Veskogf-forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте се регистрирали,направете го за да видите всички опции,които ви предоставяме.Ако сте регистриран потребител,влезте в своя акаунт и споделете вашето мнение по темите във форумите ни.Благодарим ви !

Join the forum, it's quick and easy

Veskogf-forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте се регистрирали,направете го за да видите всички опции,които ви предоставяме.Ако сте регистриран потребител,влезте в своя акаунт и споделете вашето мнение по темите във форумите ни.Благодарим ви !
Veskogf-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Poll

Харесва ли ви новата категория с текстове на песни?

Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Vote_lcap90%Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Vote_rcap 90% [ 9 ]
Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Vote_lcap0%Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Vote_rcap 0% [ 0 ]
Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Vote_lcap0%Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Vote_rcap 0% [ 0 ]
Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Vote_lcap10%Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Vote_rcap 10% [ 1 ]

Общо гласове : 10

Реклама на наши приятели

Реклами
Tyxo.bg counter
Гласувайте за нас в BGTOP
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма)

+2
Admin
pyo
6 posters

Go down

Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Empty Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма)

Писане  pyo Вто Май 05, 2009 6:52 pm

Хари Потър и Нечистокръвния принц“ е филм от 2008 година, чиито снимки вече приключиха (снимките приключиха на 23 Май 2008). Създаден е по едноименното произведение на Джоан Роулинг. Премиерната дата на филма е 17 юли 2009 година.

В България филмът ще се излъчва предпремиерно от същата дата, а в цялата страна от 17 юли 2009 година. Във филма ще можете да видите актьори, които са участвали и в предишните филми за Хари Потър, както и няколко нови лица като Джеси Кейв, която ще изиграе Левендър Браун, Хиро Файнс-Тифин и Франк Дилейн, които ще изиграят съответно Лорд Волдемор на 11 години и в тинейджърска възраст. В тази част приключенията на Хари ще са свързани с тайната на Онзи-който-не-бива-да-се-назовава, а именно причината, поради която е успял да оцелее, след рикоширалото от Хари проклятие „Авада Кедавра“.


А сега малко за сюжета на филма (и книгата):

"Волдемор захваща двата свята на мъгълите и магиосниците и в Хогуортс вече не е безопасно,както беше.Хари подозира, че опасностите дори може да са вече в замъка, но Дъмбълдор е на друго мнение-да го подготви за окончателния бой, който бързо наближава.Заедно те работят за да намерят ключа за разбиване на защитата на Волдемор и за тази цел,Дъмбълдор намира своя стар приятел и колега, добре свързания и нищо подозиращия професор Хорас Слъгхорн, когото той смята,че има решаваща информация.Междувременно, студентите, са подложени на атака от доста по-различен противник като тийнейджърските хормони в пълна ярост.Хари оказва все повече внимание на Джини,както и Дийн Томас.Лавендър Браун е решила, че Рон е единственияза нея, само дето не е опитала от шоколадите с любовен еликсир на Ромилда Вейн.Ето я и Хърмаяни,обсипана от завист и ревност, но решена да не показва чувствата си.Докато романтиката вилнее,един ученик е останал настрана,речен да довърши възложената му задача от черния лорд.Любовта е във въздуха,но трагедията се крие напред и Хогуортс мойе никога да не е същия отново...."

pyo
Спамер
Спамер

Брой мнения : 109
Пари : 275037
Репутация : 4
Join date : 29.04.2009
Age : 31
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Empty Re: Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма)

Писане  Admin Пет Май 08, 2009 12:22 pm

За тези,които ме познават,то аз съм луд почитател на поредицата от КНИГИ[i][u].
Относно филма-хубави трейлъри и отново сигурно лош филм.Тотално съм разочарован от филмовата поредица от 4 насам.Предниете мога и да ги преглътна.За мен филмите са пародия и ме дразнят много от нещата в тях.Това,ще изгледам и този филм сигурно затова да не се настройвам от сега отрицателно.
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Брой мнения : 250
Пари : 275543
Репутация : 10
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Местожителство : София

http://veskogf.comuf.com

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Empty Re: Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма)

Писане  dassler Пет Май 08, 2009 2:33 pm

Ще да е яко заспало филмче Laughing
dassler
dassler
Бъбривко
Бъбривко

Брой мнения : 92
Пари : 274959
Репутация : -2
Join date : 29.04.2009
Age : 32
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Empty Re: Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма)

Писане  HammerFall Съб Май 09, 2009 6:00 pm

абе филмите Хари Потър след втория са мноого тъпи Surprised
особено петият- най-ме издразни това, че това е най-късият филм от досега правените, а е за най-дългата книга Surprised
но пък книгите са голяма работа-много ме кефят
досега съм ги чел по два пъти всяка Very Happy
HammerFall
HammerFall
Обикновен потребител
Обикновен потребител

Брой мнения : 12
Пари : 274675
Репутация : 0
Join date : 01.05.2009
Местожителство : България

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Empty Re: Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма)

Писане  moni_lol Вто Юни 02, 2009 7:39 pm

ще го видим колко струва филма като излезе Very Happy
moni_lol
moni_lol

Брой мнения : 1
Пари : 274659
Репутация : 0
Join date : 01.05.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Empty Re: Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма)

Писане  gep_150 Вто Юни 02, 2009 7:42 pm

Ще го видим.Ако не се лъжа световната премиера беше на 1 юли или нещо такова...те я местиха 100 пъти
gep_150
gep_150
Спамер
Спамер

Брой мнения : 145
Пари : 275155
Репутация : 0
Join date : 29.04.2009
Age : 29
Местожителство : София

http://blockheap.netau.net

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма) Empty Re: Хари Потър и Нечистокръвният Принц (филма)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите